Успішний вікенд балаклійських спортсменів

balakleya17 вересня балаклійські шахісти з перемогою повернулись з міжрайонного турніру між командами м. Ізюм та м. Балаклія, а 18 вересня наші волейболісти змагались у відкритому турнірі присвяченому Дню фізичної культури та спорту, який пройшов у Балаклійській ЗОШ №1 ім. О.Тризни.

 

Успішною видалась поїздка балаклійських шахістів до м. Ізюм, де пройшла друга матчева зустріч між командами м. Ізюм та м. Балаклія. Спочатку, у 2014 році в Балаклії була зафіксована перемога наших земляків, а потім довгий час матч-відповідь не вдавалося провести. Лише 2016 рік став вдалим не тільки в плані організації змаганань. Надпереконливу перемогу здобула збірна Балаклійського району з шахів і цим самим наблизилась до загального успіху. Третя перемога дасть змогу назавжди залиши у себе перехідний кубок. На даний час рахунок протистояння 2:0 на користь балаклійців. До складу команди увійшли: Ірина Бєцкова, Андрій Шепілов, Володимир Кононенко, Олександр Костік та капітан команди Дмитро Негода.

Справжні баталії, 18 вересня, пройшли у спортивній залі першої міської школи, де відбувся відкритий турнір з волейболу присвячений Дню фізичної культури та спорту, який був проведений відділом у справах молоді та спорту Балаклійської РДА та КП БРР «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел». Змагання зібрали 3 чоловічих та 3 жіночих команди з м. Балаклія, с. Яковенкове та гостей з м. Лиман (Донецької області).

Серед жіночих команд перемогу святкували волейболісти Балаклійського ремонтного заводу, другими стали, теж наші землячки, команда «Державної виконавчої служби», третім став лиманський «Локомотив».

Запеклими та напруженими були протистояння чоловічих колективів. У дуже напружених та важких поєдинках яковенківський «Балінвест» здолав «Локомотив» (Лиман) і АТ «Євроцемент-Україна» (Балаклія). 2:1 за партіями «цементники» перемогли гостей з Донецької області. Таким чином, «Балінвест» перший, «Євроцемент-Україна» другий, «Локомотив» третій.

По завершенню турніру відбулась урочиста церемонія нагородження. Переможці та призери нагороджені скляними статуетками, медалями та грамотами. Крім цього, кращим гравцям турніру були презентовані індивідуальні статуетки, грамоти та волейбольна амуніція.

Джерело

Comments: