В Балаклії вшанували кращих спортсменів

5 грудня в районному Будинку культури відбулося спортивне свято, присвячене вшануванню кращих спортсменів Балаклійщини - Парад чемпіонів, який  поєднав велику кількість представників різних видів спорту.

 Традиційно в грудні місяці кожна галузь підводить підсумки року. Не винятком стала і сфера "фізична культура та спорт". 2017 рік по праву можна вважати найуспішнішим для балаклійського спорту за 26 років незалежності України. Цього року на території Балаклійського району збудовано та встановлено 9 спортивних майданчиків на суму 9,4 млн. грн. Спортсмени Балаклійщини вперше в історії завоювали друге місце на обласній Спартакіаді серед районів області та міст обласного значення, яка тривала з березня по листопад з 12 видів спорту. Вихованці Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи регулярно приймали участь і виборювали нагороди на міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях. В Балаклійському районному краєзнавчому музеї з’явилась виставка "Балаклійці в літописі спортивної слави".

Наприкінці свята, найкращих спортсменів і тренерів Балаклійського району, які досягли високих результатів у 2017 році за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Балаклійщини, високі спортивні досягнення у 2017 році та з нагоди районного спортивного свята "Парад чемпіонів" було відзначено почесними нагородами.

Джерело

Comments: