Балаклійський район. Влада тримає на контролі ремонтні роботи доріг шкільних маршрутів.

IMG_3119Якісний ремонт доріг на шкільних маршрутах – запорука безпечного перевезення дітей.

Перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Тищенко разом з керівником філії “Балаклійський райавтодор” Павлом Рябоконем ознайомилися з ходом проведення ремонтних робіт на частині дороги загальнодержавного значення "Харків-Київ-Довжанський" по якій проходить шкільний маршрут "Вишнева-Крючки-Нурово".

   "Наразі, на даному відрізку дороги триває поточний ремонт аварійних ділянок автошляху, який здійснює підрядна організація "ДРСУ 33". До роботи залучено бригаду з 10 чоловік, якість робіт та їх темпи нас задовольняють." – зазначив Вячеслав Тищенко.

Слід зазначити, що за словами керівника райавтодору Павла Рябоконя, закінчивши ремонт цієї ділянки, дорожні робітники почнуть ремонтувати дорогу "Слабунівка-Теплянка", по якій також проходить шкільний маршрут.

Районна влада тримає на особливому контролі проведення ремонтних робіт шкільних маршрутів, приділяє значну увагу якості робіт та темпам їх виконання, адже якісний ремонт доріг на шкільних маршрутах – запорука безпечного перевезення дітей.

Читати оригінал

Comments: