Балаклія. Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

komyssyya04 жовтня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Вячеслава Тищенка було проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні були присутні члени комісії, керівники  правоохоронних органів та силових структу, органів місцевого самоврядування, підприємці району та представники ЗМІ.

   За повідомленням Управління Держпродспоживслужби в Балаклійському районі в період з 22.09.2016 року по 04.10.2016 року 72 мешканця Харківської області отруїлися алкогольними напоями, з них 31 помер. В Балаклійському районі зареєстровано 3 випадки отруєння.

   З цього приводу було скликане позачергове засідання комісії, на якому розглянуто питання стану виявлення та припинення незаконної торгівлі сурогатних алкогольних напоїв на території Балаклійського району.

   З даного питання виступили головний лікар КЗОЗ "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" Руденко М.О., начальник Управління Держпродспоживслужби в Балаклійському районі Терещенко А.С., виконуючий обов’язки начальника Балаклійського районного відділу поліції ГУ НП в Харківській області Зінчук С.М., начальник Балаклійського відділення Ізюмської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Полторак С.В. та заступник керівника Лозівської місцевої прокуратури Харківської області Миргородський Е.О.

   Підводячи підсумки позачергового засідання комісії перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Тищенко акцентував особливу увагу присутніх на посиленні роботи щодо припинення протиправної діяльності у сфері зберігання та збуту контрафактних та сурогатних алкогольних напоїв на території району та проведення роз"яснювальної роботи серед населення.

Джерело

Comments: