Депутати “Відродження” допомагають балаклійцям

ВИДРОДЖЕННЯФракція партії "Відродження" в Харківській облраді надає допомогу жителям Балаклії у відновленні житла, яке зруйнувалося внаслідок вибухів на складах Міністерства оборони. Про це повідомили в прес-службі партії.

Заступник голови Харківської облради, голова фракції партії "Відродження" в облраді Володимир Скоробагач зазначив, що сьогодні, 29 березня, депутати привезли жителям Балаклії тисячу листів шиферу для відновлення покрівель.

"Через кілька днів після подій жителі повертаються додому. Життя в місті відновлюється. Але залишається відкритим питання щодо відновлення будинків городян, яких торкнулася ця біда. Спільно з депутатами нашої фракції ми вирішили допомогти в реконструкції покрівель, тому що це те, в чому зараз найбільш гостро потребують люди ", - сказав Скоробагач.

Гуманітарна допомога жителям Балаклії була надана за сприяння Благодійного фонду Віталія Хомутинника "Відродження".

Як повідомив голова Харківської облради Сергій Чернов, допомога жителям Балаклії депутати почали надавати одразу ж після того, що сталося. Так, з найперших годин вибухів депутат обласної ради Людмила Немикіна допомагала жителям в евакуації, забезпечувала всіх, хто потребує продовольчими товарами, необхідними ліками і речами першої необхідності.

 "Спочатку ми передавали людям найнеобхідніше, наприклад, плівку для вікон, в яких вибило стекла. Сьогодні ми привезли шифер і продовжимо надавати всю необхідну допомогу. Продовжимо забезпечувати постраждалих необхідними будівельними матеріалами і продовольством", - повідомив Чернов.

Як зазначив народний депутат України, заступник голови партії "Відродження" Віктор Остапчук, серед постраждалих мешканців є працівники Південної залізниці, яку депутат очолював 12 років. Остапчук заявив, що прийняв рішення виділити фінансову допомогу залізничникам, чиї будинки найбільш постраждали в результаті вибухів на складі боєприпасів.

Джерело

Comments: