Підписи для проведення громадських слуханнь збирають у Бахмуті

СЛуханняПредметом обговорення слухань стануть питання благоустрою Бульвару Металургів, а саме: причини і наслідки неякісної укладання тротуарної плитки.

Нагадаємо, що в рамках реконструкції бульвару була викладена тротуарна плитка на пішохідній зоні. Але жителі обурилися якістю виконаних робіт, а точніше його відсутністю. Міська влада в особі заступника міського голови запевнила, що підрядник виправить недоробки за свій рахунок.

Але тепер громаду цікавить, хто несе відповідальність за такі серйозні недоробки.

Активісти хочуть підняти відразу кілька питань: використання бюджетних коштів, виконання своїх обов'язків за договором замовника, підрядника та того, хто контролював хід робіт.

Представники відразу декількох громадських організацій та місцеві активісти організували збір підписів на бульварі. Більше 300 підписів поставили під зверненням і жителі мікрорайону «Цветмет» та інших районів міста.

Як розповів один з організаторів акції, в найближчому майбутньому громадська організація «Нове місто» проведе WI-FI і встановить камеру спостереження. Городяни зможуть у вільному доступі побачити, як упорядковують зону відпочинку по-новому.

Джерело

 

Comments: