Що мають громади від перевиконання зборів податків?

налоги

Ми вже бачили багато повідомленнь про значні перевиконання зборів податків на місцевих рівнях.  Але як справи взагалі по області? У Харківській області за січень - серпень до бюджетів усіх рівнів зібрали 19 млрд.грн. податків і зборів, що на 58,3% більше аналогічного періоду 2015 р Про це повідомили в Головному управлінні Державної фіскальної служби в Харківській області. Як уточнили в управлінні, в серпні в бюджетах всіх рівнів зібрано 2,8 млрд.грн. сплат (більше на 88,6%).

Як уточнили в податковій, в держбюджет в січні-серпні надійшло 13,2 млрд.грн. (Більше на 60%). У серпні до держбюджету зібрано 1,9 млрд.грн. (Більше на 1 млрд.грн.). До місцевих бюджетів у січні-серпні надійшло 5,6 млрд.грн. (Більше на 50,2%), в серпні - 858,1 млн.грн. (Більше на 294,1 млн.грн.).

Люди не охоче сплачують податки, бо впевненні, що нічого не міняється. Та коли висвітлюються цифри про перевиконання, щось переключається у мозоку і з'являеться надія на щось добре. Перше, що ми бачимо в якості результатів поповненнь бюджетів, це повсемісний ремонт доріг. Мабуть це дійсно основна біда багатьох регіонів. І це бачить громада. Завдяки цьому влада получає аванс довіри на майбутнє. Але що далі? Чи будуть у подальшому дії по створенню виробництв та робочих місць, що допоможе підвищити ресурси для подальшого розвитку територій?

Матеріали

Comments: