Слов’янська влада анулювала петицію “про відновлення миру на Донбасі” (відео)

_3333_1470315706353 серпня Слов'янський міський голова Вадим Лях зібрав прес-конференцію для того, щоб пояснити скандальну ситуацію з петицією нібито авторства депутата міськради від партії "Опозиційний блок" і активістки руху "Жінки за мир" Лілії Рудич.

Як 6262.com.ua повідомляв раніше, на сайті Єдиної системи місцевих петицій було опубліковано звернення від імені Лілії Рудич. У тексті петиції від імені членів організації Наталії Королевської "Жінки за мир" було висловлено прохання до депутатів Слов'янської міськради звернутися до Президента України з метою розглянути питання введення миротворчих сил ООН на територію Донецької та Луганської областей і вступу України в НАТО. На думку авторів цього звернення, саме це може сприяти відновленню миру на Донбасі.

Сама депутат міськради Лілія Рудич дала спростування зазначеної петиції і заявила, що не має до цього ніякого відношення. Також вона написала заяву в інформаційний відділ Слов'янської міської ради з проханням видалити петицію і розібратися в ситуації. Більш того подібні заяви будуть подані в поліцію і Службу безпеки України.

Міський голова Вадим Лях спеціально зібрав представників місцевих ЗМІ та розставив всі крапки на "і".

Джерело

Comments: