Розпочато відновлення Балаклеї

БалаклВосстДля проведення робіт в установах освіти 29 березня надійшло 230 вікон. 30 березня очікується поставка ще 1000 вікон для заміни пошкоджених на вул. Арсенальній. Ще 500 вікон надійде в Балаклею 31 березня.

Їх встановлюватимуть у селищі Нафтовиків. Про це повідомили в Балаклійської РДА за результатами засідання обласного штабу з будівництва й відновлення будинків і споруд, які зазнали руйнації під час надзвичайної ситуації в в/ч А1352.

Під час засідання, що пройшло під головуванням заступника голови ХОДА Євгена Шахненко, керівники підрядних організацій доповіли про ситуацію на об'єктах, де вже йде відновлення, і про матеріально-технічному забезпеченні. Також були розглянуті організаційні питання.

За інформацією, яка була озвучена на засіданні, роботи по установці вікон в школах і дитсадках планують завершити до 1 квітня. Також триває відновлення пошкоджених покрівель будівель соціальної сфери та житлового фонду, пише прес-служба ХОДА.

Він також нагадав, що 29 березня Кабінет Міністрів України виділив 100 млн гривень на відновлювальні роботи в Балаклійському районі.

Голова Балаклійської РДА Степан Масельський зазначив, що разом з відновлювальними роботами починається наведення чистоти і порядку в районі, і закликав приєднатися до цього процесу не тільки співробітників комунальних підприємств, але і всіх жителів.

Джерело

Comments: