У Краматорську стягнуть 50 тисяч з “вільного дроворуба”

drovosekПрокуратура Краматорська подала в місцевий суд позов про стягнення з одного з місцевих жителів 50 тисяч гривень на користь держави за незаконну вирубку зелених насаджень.

Як повідомили в прес-службі відомства, ще в квітні нинішнього року в полезахисної лісосмузі біля селища Привілля краматорського міської ради, місцевий житель разом зі своїм напарником незаконно спиляли близько 10 дерев породи акація і ясен.

Деревину краматорчане спробували вивезти на автомобілі, однак їх затримали співробітники Державної екологічної інспекції в Донецькій області, які передали порушників правоохоронцям.

За цим фактом складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 65-1 КУпАП (знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг, захисних лісових насаджень) та організатора незаконної порубки дерев притягнуто до адміністративної відповідальності. Однак, незважаючи на те, що «дроворуб» був визнаний винним, так би мовити, по всіх статтях, ні копійки в якості нанесених державі збитків він досі не сплатив.

Тому прокуратура і звернулася до суду, намагаючись таким чином змусити боржника платити за справу рук своїх.

Джерело

Comments: