У Покровську (Красноармійськ) мотивують городян не палити листя

За розведення багать в житловому секторі Покровська передбачається штраф. Про це нагадав заступник міського голови Дмитро Гордієнко. Зі свого боку, місцева влада зробить все від неї залежне, щоб листя, гілки та інший природний сміття не спалювалися, а знайшли корисне застосування для господарських потреб міста Покровська.

buklet2

Так, для населення аж до 31 жовтня передбачено безкоштовний вивіз листя, упакованих в пакети, і гілок довжиною до 1 метра, пов'язаних між собою. Заявки можна зробити за телефонами (06239) 2-72-40 та (050) 277-80-75.

За словами Дмитра Гордієнка, до прибирання листя в Покровське передбачено комплексний підхід. Підприємство, яке цим займається, для полегшення праці двірників планує придбати кілька спеціальних пилососів. За 800 тисяч гривень, виділених з місцевого бюджету, місто купує установку, що виготовляє брикети для твердопаливних котлів - не тільки з трісок і тирси, але також з листя і трави. Перша черга брикетної установки, для трісок і тирси, вже придбана і змонтована на орендованій території заводу «Електродвигун». Паливо буде використовуватися в нових котелень, які почали будувати в Покровське.

buklet1

Місцева влада планує всіма можливими способами проінформувати городян про вимоги Правил благоустрою. Для цього випустять 15 тисяч листівок з повною інформацією, куди звертатися в разі аварійних ситуацій, при порушеннях громадського порядку, а також для встановлення контейнерів для збору і подальшого вивезення листя. Для населення така послуга буде безкоштовною, для підприємств вартість установки одного контейнера складе 200 гривень.

За словами начальника КП «Управління міського господарства» Роберта Сімеонкіна, в Покровське встановлено 14 контейнерів об'ємом 7 кубічних метрів кожен, призначених виключно для збору листя. Згідно з заявками і в міру наповнення їх вміст вивозиться на склад для подальшої переробки.

Джерело

Comments: