УПРАВЛЯТИ – ОЗНАЧАЄ ПРИВОДИТИ ДО УСПІХУ ІНШИХ

chygrynovДев’ятого грудня під час урочистого заходу з нагоди Дня місцевого самоврядування, який пройшов у Малій залі Будинку рад за участі голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної та голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, було відзначено внесок у розбудову нашого регіону депутата Харківської обласної ради, начальника служби кадрової та соціальної   політики регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Вячеслава Чигрінова. Вячеслав Васильович одержав почесну відзнаку Харківської обласної ради «Слобожанська слава».

 Клопотали про нагородження В. В. Чигрінова «Слобожанською славою» громада та міський голова м. Куп’янськ. Зокрема, високо оцінили депутатську роботу В. Чигрінова Куп’янська спілка ветеранів Афганістану, громадська рада при Куп’янській  міській раді, колектив музичної школи №2, представники інших трудових колективів та громадських організацій, депутати Куп’янської міської ради і, перш за все, – від смт Ківшарівка.

Як зазначають ківшаряни, з обранням у 2015 році Вячеслава Васильовича депутатом облради від їхнього рідного селища суспільне життя тут значно пожвавилося, розпочалися  помітні позитивні перетворення.

         Зокрема, виконуючи накази своїх виборців, В.Чигрінов за підтримки міської влади домігся, щоб в'їзд до селища був приведений у порядок: відремонтовані зупинки міського транспорту, оновлені дорожні знаки, прибрана величезна гора будівельного сміття, яку полишили  після демонтажу гуртожитку №10, обрізані дерева тощо. Виконана ревізія зовнішнього освітлення Ківшарівки, після чого в найкритичніших місцях встановлені нові світильники. Приведена до ладу Стела Слави і територія навколо неї, а реконструйований за ініціативи В.Чигрінова пам'ятник загиблим авіаторам став справжньою окрасою Ківшарівки та візитівкою всього Куп’янська.

Як керівник постійної комісії облради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв'язку, Вячеслав Васильович активно лобіює інтереси селища на обласному й міському рівнях. Особливу ж увагу в своїй депутатській роботі він приділяє ветеранам та дітям.  Зокрема, 20 липня (у день народження Георгія Кірпи) був даний старт акції, метою якої є підтримка ветеранів, – щомісяця кожен ветеран-фронтовик Ківшарівки отримує грошову премію 200 гривень і продуктовий набір. А колективи місцевих шкіл та дитсадків  поважають Вячеслава Васильовича за увагу до їхніх потреб і допомогу у виховному процесі та мотивації школярів до навчання.

 До речі, турбота про дітей та ветеранів -- пріоритет у роботі  В. Чигрінова не тільки впродовж останнього часу, коли його обрали депутатом облради. Він має відповідний досвід і як начальник служби кадрової та соціальної   політики Південної залізниці, і як помічник народного депутата України Віктора Остапчука, у команді якого Вячеслав Васильович курує саме цей напрямок протягом чотирьох років. Тож і «Слобожанську славу» В.Чигрінов вважає гідною оцінкою, яку дали громада та керівництво облради всій команді Віктора Остапчука:

– Кожен, хто бував в Управлінні Південної залізниці, певно, звертав увагу на портрети начальників залізниці різних років у холі третього поверху, над якими розміщено відомий вислів: «Управляти – означає приводити до успіху інших», – говорить Вячеслав Чигрінов. – Віктор Миколайович Остапчук у якості керівника-залізничника приводив до успіху і окремих фахівців, і великі  колективи. А сьогодні він очолює команду, яка системно та цілеспрямовано працює на благо громад округу. Завдяки тому, що добре задіяна вертикаль «народний депутат – депутати облради – депутати місцевих рад», нашій команді вдалося зробити чимало. Це і газифікація сіл, і ремонт доріг, шкіл, медичних закладів, систем тепло- і водопостачання, будівництво дитячих та спортивних майданчиків, організація різноманітних яскравих культурних та спортивних заходів… Приємно, що не тільки громада нашого регіону, а й керівництво області високо оцінює здобутки команди Віктора Остапчука. Почесна відзнака Харківської обласної ради «Слобожанська слава», яку мені вручили,  -- підтвердження ефективності нашої команди. Звичайно, ця нагорода спонукає працювати ще краще. Разом з депутатами Куп’янської міськради від Ківшарівки, за підтримки нашого народного депутата, облради, Куп’янського міського голови та всього депутатського корпусу  міськради ми будемо працювати ще наполегливіше. Ківшаряни варті найкращого, і  наша команда разом з громадою крок за кроком робить усе, щоб у селищі жилося  комфортно і затишно.

Л. Двоскіна

 

Comments: