З причини бездіяльності влади у Балаклії, мешканці готові судитися з нею

БАЛАКлея_За повідомленнями жителів міста Балаклія, потерпілого в минулому місяці від вибухів на складах військового арсеналу, місцева влада не поспішають виконувати свої обіцянки. Про це повідомило агентство УНН.

За словами жителів, все присадибні ділянки і постраждалі будівлі вже звільнені від боєприпасів і осколків. Але обіцяні владою ремонтні роботи досі не почалися. «Я живу за адресою вул. Цегляна, 14/24. У мій будинок, в мою теплицю є прямі влучення снарядів. Також кілька снарядів впали в город. Рятувальники все забрали. А коли буде ремонт? »- передають УНН слова мешканця Балаклії Валентина.

За його розповідями, ще місяць тому приходили робітники і фіксували разом з комісією руйнування в кожному будинку. Чиновники обіцяли, що незабаром розпочнуться ремонтні роботи та кожен будинок буде відремонтовано.

«Ми чекаємо, а ніхто нічого не робить. Я і мої сусіди вже почали самостійно відновлювати свої ділянки... Якщо уряд і обласна адміністрація не почнуть нічого робити, люди збираються подавати на них до суду», - повідомив городянин.

Нагадаємо, 23 березня в 2:46 на майданчиках в / ч А1352 в Балаклії Харківської області почалася пожежа, що призвела до детонації боєприпасів. У Міноборони назвали те, що трапилося диверсійних актом. 27 березня голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична розповіла на своїй сторінці в Facebook про закінчення процесу розмінування і про роботу комісії з ліквідації наслідків НП.

Джерело

Comments: